Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

[Z modeler 1.07] Da się usunąć wszystkie zaznaczone vertexy?
08-08-2014, 14:12
[Z modeler 1.07] Da się usunąć wszystkie zaznaczone vertexy?
Nie wiem czy mogę w tym dziale pytać o Z moda, jak nie to przepraszam ale męczy mnie jedna kwestia. Tak jak w temacie czy można usunąć wszystkie vertexy które zaznaczyłem? Bo nawet jak je zaznaczę to usuwają się po jednym, a to jest już męczące i to bardzo szczególnie, że mam kompa z kamienia a model jest bardzo dokładny. Kiedyś przypadkowo usunąłem wszystkie zaznaczone ale teraz coś nie mogę nie wiem czemu, wgle zaznaczanie mi dziwnie działa bo nie mogę odznaczyć, nie działa mi nawet deselect ;/
Z modeler 2 nie wchodzi w grę bo mi po prostu nie działa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-08-2014, 19:29
RE: [Z modeler 1.07] Da się usunąć wszystkie zaznaczone vertexy?
Pomógłbym ci, ale nie rozumiem.
09-08-2014, 0:00
omg... Nie jestem pewien czy to sie vertexami nazywało... Chodzi mi o te trójkąty które budują model, zaznaczam ich kilka po czym wybieram opcje delete i usuwa się po jednym zamiast wszystkie które zaznaczyłem. Teraz już jaśniej? :E
09-08-2014, 12:37
Musisz najechać jeden trójkąt, tak aby był bardziej niebieski, albo najechać tak, aby kursor zmienił się na 42 i kliknąć(z wybraną opcją delete). Sam nie pamiętam.
11-08-2014, 10:23
Chodzi ci o poligony, to jak chcesz usuwać jakieś tam części do bierzesz zaznaczenie,
prostokątne -> drugi kwadracik od prawej strony czyli Faces [3] i jak chcesz zaznaczać polygony do trzymasz shift i jedziesz. A jak chcesz odznaczać to naciskasz Lewy Ctrl i odznaczasz Smile Te elementy które zaznaczasz powinny robić ci się czerwony Wink
[-] The following 1 user Polubienia Volt's post:
SirFirssenTheDragon (08-11-2014)
11-08-2014, 15:11
Dzięki za pomoc! Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB