Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Filmiki
26-09-2017, 15:52
RE: Filmiki
Ruch uliczny, kilka godzin roboty z ustawianiem splinów, a i tak to AI głupieje. Przynajmniej da się to ogarnąć Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
26-09-2017, 20:12
O fuj jeszcze ktoś jeździ na tej mojej paskudnej przeróbce. Aż wstydzę się do tego przyznać xD.
Ile aut tam dałeś? One są wybierane jakoś losowo tylko te, które sam wybierzesz?
26-09-2017, 20:17
Łącznie z moim było 21 samochodów, to już jest praktycznie absolutne maksimum jeśli chodzi o grywalność. Auta dodawałem Ravenem przez zakładkę race, po kilku testach opracowałem sobie listę samochodów które całkiem sprawnie na tym działają.

A tak na marginesie, skoro aż tak się wstydzisz tej przeróbki, to wyobraź sobie moją reakcję jak niedawno wgrałem do gry jeden z moich pierwszych konwertów sprzed ładnych kilku lat Big Grin
[-] The following 1 user Polubienia baartlomiej's post:
Racerowiec (09-26-2017)
26-09-2017, 20:24
No jo co racja to racja, wtedy to jeszcze gimbusem byłem to umiejętności były gorsze (w sumie dzisiaj ładniejszej trasy i tak bym nie zrobił xD). Ale w sumie klimacik ta mapka jakiś tam ma, czuć że jedziesz gdzieś na jakieś PGRy itd. Big Grin Gdyby poprawić jakość wykonania tej mapki to nie byłoby w sumie tak źle Big Grin
Może kiedyś coś podłubie znowu, ale na pewno nie w Zmodzie, bo tam kształtować teren i drogi to katorga.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB