Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Off-Topic
04-05-2014, 21:48
RE: Off-Topic
Mateusz CC na pewno nie kupie... Bartek racja Smile Mariusz ładna ona ^^
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
04-05-2014, 21:48
Że tak troszkę zmienię temat, pytanie do tych, którzy już mają auto, ile musieliście jeszcze po zakupie zainwestować? Chodzi mi o wszystkie opłaty + ewentualne drobne naprawy. Za rok wpadnie coś do mnie, więc trzeba już zacząć oszczędzać, tym bardziej, że niezbyt łatwo tutaj o jakąś prace, choćby na wakacje :/ Dajmy na to, jeśli auto kosztuje 5 tysięcy to ile dodatkowo warto sobie odłożyć? (OC wiadomo na rodzica, nie jestem głupi Tongue)
Usunął zdjęcie bo forum się rozjechało Smile
04-05-2014, 21:50
Najlepiej jak kupować to coś z łańcuchem rozrządu bo przeważnie jak ludzie sprzedają to rozrząd trzeba robić = 2000 zł.
04-05-2014, 21:56
Rozrząd zawsze trzeba zrobić dla świętego spokoju.
U mnie OC wyniosło 530zł (Na ojca, silnik 1.6). Rejestracja, tablice ponad 100.
Zależy jeszcze czy auto sprowadzone czy już zarejestrowane w kraju.
Naprawy to też zależy jaki jest stan auta.
04-05-2014, 21:57
Ile za rozrząd?! Chcesz to ci zeskanuję fakturę z ASO VW na częsci do Audi, zrobiony rozrząd, zawias itp itp itp a 1500 tam jest, bez robocizny to liczone. Ja tam dołożyłem 1500, ale jak sprowadzisz auto to rozrząd na pierszy ogień - 500 zł, filtry oleje i inne płyny ustrojowe 300-400 zależy od marki, ew oponki to jakieś 15 - 500, no i co tam jeszcze ci trzeba jakieś paski, wężyki podciśnienia, czy inne kwiatki to 200. Może być w zawieszeniu jakieś łączniki, drążki, swożnie to z 400, mogą dojść sprężyny czy amory ale to zależy od firmy. Ew koszty sprowadzenia, rejestracji, tłumaczeń to koszty indywidualne. Ale po takich zabiegach masz auto na zicher.
Zapomniałem o ew. świecach zapłonowych, żarowych.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-05-2014, 22:00
I hamulce. Zużycie tarcz czy klocków. U mnie np. biła kierownica = tarcze do wymiany. Tarcze do mojej 160zł na komplet na przód. Mówię o Brembo. Klocki też ponad 100. Daję jako przykład.
04-05-2014, 22:03
Czyli ze 2 tysiące jeszcze dla świętego spokoju warto mieć w zanadrzu, dzięki panowie, trzeba zacząć odkładać kasę Smile
04-05-2014, 22:03
Dobra, ale wszystko z czasem sie wymienia, a nie od razu, tak to każdy by bankrutem został Smile
04-05-2014, 22:05
Fakt zapomniałem. Wink Czasami klocki wystarczy wymienić a jak tarcze mają dobrą grubość to można przetoczyć z tym że bałbym się wtedy to eksploatować.
Fiecu a na co polujesz o ile to nie tajemnica? Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-05-2014, 22:06
No wiesz, jak się ma stałe źródło dochodów to można tak zrobić, po zakupie Forda nawet do domu nim nie jechaliśmy, tylko prosto do warsztatu i tam zostawiliśmy chyba ze 2500zł :/
Zawsze warto odłożyć więcej niż mniej, najwyżej na paliwko zostanie Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB