Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Off-Topic
20-08-2015, 22:50
RE: Off-Topic
Wiesz co? Sam miałem takie problemy. Do pomocy posłużył mi program Revo Unistaller Pro. Wchodzisz w zakładkę programu "niedawno zainstalowane" i tam pojawiają się pliki, które nie tak dawno zainstalował komputer, bądź Ty. Radził bym Ci także wejść w dysk © i posprawdzać nieznajome foldery, w których są dwie instalki o nazwach np hgfgbfombobgfo lub coś takiego. U mnie takie foldery właśnie też ściągały reklamy na przeglądarkę.Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
20-08-2015, 22:55
Hmmm, zaraz popatrzę. Może i trafiony. Big Grin Nie pamiętam właśnie, co zrobiłem ostatnim razem, że te reklamy po znikały.
20-08-2015, 22:58
Ty, miałeś racje, siedziały 3 takie foldery typu 3hmgbtgh056y6634 (skopiowana nazwa folderu). XD Usunąłem i nie ma reklam. Dzięki ci panie! Big Grin
[-] The following 1 user Polubienia Huciorek's post:
Łysy (08-20-2015)
22-08-2015, 16:38
Ja się zastanawiam jak nie którzy dostają w ogóle prawo jazdy. Dziś koło 17 stoję za kobitą we Fiacie Scudo na placu Jagiellońskim i chce skręcić w lewo. Patrze ona ma wbity wsteczny, no ok może za daleko zatrzymała się czy coś. Nagle patrze a baba cofa prosto na mnie! Trąbię na nią to się zatrzymała. Myślę sobie może w końcu się skapnie co jest nie halo, stoję całą chwile a ona dalej na wstecznym, to wycofałem (na szczęście nikogo za mną nie było) i pojechałem inną drogą.
[-] The following 3 users Lubie to! Racerowiec's post:
ExTazer (08-22-2015), Kapi (08-22-2015), Kuba. (08-22-2015)
22-08-2015, 17:00
To ty po Holandii musisz pojeździć. Jechalem ostatnio za typem na obwodnicy, skrecam w lewo, on na prawym pasie i kierun w prawo, zielone mi sie zaswiecilo a ten myk w lewo, mysle ok moze mu sie po walily kierunki i musial tak zrobić, lecim dalej, 2 pasmowka, koles kierun w lewo i myk w prawo skręca. To jest nic, wjeżdżamy w teren osiedlowy, ograniczenie do 30 a ten depcze az mu prawie silnik wyskakuje, wyjazd z osiedlowki na 50, kierunek w lewo, leci prosto. Jedziemy tą 50, brak możliwości wyprzedzenia a koleś leci 30km/h...
[-] The following 2 users Lubie to! Huciorek's post:
Kapi (08-22-2015), Racerowiec (08-22-2015)
22-08-2015, 17:34
Ja stoję w korku motocyklem na jazdach a typ stał na tym miejscu do zawracania,i chciał nagle być uprzejmy w luj i wpuścić ładną panią w mazdzie mx5,ni z tąd ni z owąd zaczą cofać ja maxymalnie to samochodu z tyłu się zbliżyłem a on dalej cofa...Mój instruktor wysiadł z auta opierdzielił go a on do niego z tekstem "Przecież widziałem z tyłu ten motocykl"...Ludzie są bezczelni Undecided.
22-08-2015, 17:59
Huciorek, ja zawsze myślałem, że na zachodzie są bardziej ogarnięci kierowcy Big Grin
[-] The following 1 user Polubienia Racerowiec's post:
Huciorek (08-22-2015)
22-08-2015, 20:27
Człowieku, oni prawko chyba w Happy Meal'u dostają.
24-08-2015, 18:02
Panowie, jako, że e30 już skończyłem, następny konwert chcę zrobić już na wydanie. A więc po pierwsze primo ultimo to szukam osoby która by pomogła (podział prac do uzgodnienia), po drugie primo ultimo jakie auto byście chcieli? Czekam na propozycje. Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-08-2015, 18:50
I tak spierdzielisz coś. xD

Robił ktoś konserwację w samochodzie? Chodzi mi o profile zamknięte, doły drzwi, i blachę za nadkolami. Główne pytanie czym?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
[-] The following 1 user Polubienia Mariusz's post:
Pisarz (08-25-2015)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB