Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Off-Topic
06-05-2014, 6:39
RE: Off-Topic
U nas w A6 chcieli wziąć dowód za oryginalne xenony Smile . Śmieszna była mina policjanta gdy zobaczył spryski Smile .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
06-05-2014, 7:26
Spryskiwacze swoją drogą, pozostaje system samopoziomowania, oczywiście jest ten bajer że po włączeniu ich ustawia się max w górę a później w dół, ale na to już się wyczulili. Audi ma czujniki położenie bodajże w okolicach przednich wahaczy.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-05-2014, 18:14
Kamil, ale masz Bi-Xenona skrętnego, czy zwykłego?
07-05-2014, 6:31
Zwykły xenon to jest C5.
10-05-2014, 22:42
Gra ktoś w cs ? Smile.
11-05-2014, 14:18
(04-05-2014 21:21 )Mariusz napisał(a):  Czyli Lesko omijaj dalekim łukiem. Tongue Potrafią się przyczepić o wszystko, ojciec kiedyś moją Audi jechał i jak go zatrzymali to przyczepił się że kierunkowskaz wystaje. Co prawda trzeba mu czasami pociągnąć ale stwierdził że to stwarza zagrożenie w ruchu i chciał zatrzymać dowód... Dosłownie 0.5 cm się wysunął...

Co za cholera... U mnie nie mam prawa powiedzieć złego słowa o policji. Znajomemu zderzak urywal sie w aucie to fakt zatrzymali go i tylko zwrócili uwagę żeby to zrobił, lub przymocowal zderzak choćby trytytką. Mi sie zarowka pezepalila w drogowych to mnie zatrzymali i zapasowa dali. Big Grin
11-05-2014, 16:37
Co kraj to obyczaj. Tongue Ostatnio kumpel ma jakieś propsy, 2 razy go zatrzymali jednego dnia i za każdym razem "Za te szyby bym Pana ukarał, ale że BMW to Pana pouczam". No ale niestety nie zatrzymali go w moim mieście, tylko w Sanoku...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-05-2014, 18:08
My tam mamy szczęście do policji, gorzej jest z tymi pierdołami z miejskiej...
Ale mniejsza z nimi, szukam książki "BMW" autorstwa Rainera W. Schlegelmilcha, Hartmuta Lehbrinka, Jochena von Osterrotha, koniecznie po polsku. Przeszukałem trochę stron, ale wszędzie albo jest w obcym języku, albo jej nie ma. Może komuś dopisze szczęście i trafi gdzieś takową książkę? Byłbym bardzo wdzięczny Smile
11-05-2014, 18:17
Dołączam się Smile
12-05-2014, 17:49
P.Emil już tą Strażą się zajmuje.

A może P. Hnacik ma się zająć Krzyśkiem poprzez warna za spam?? Bo nie wiem do czego to miało nawiązywać... / Hnacik Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB