Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Off-Topic
26-11-2014, 20:37
RE: Off-Topic
W Audi jest jakiś akumulator pewnie od kiedy z Holandii przyjechała i jakoś kręci ale już były przypadki że nie bardzo chciała palić jak było poniżej -10. W Passacie był jakiś aku też z nim z Niemiec przyjechał i ostatnio miał też problemy żeby kręcić, został wymieniony ale tamten działa dalej tylko gdzie indziej. Tongue Ogólnie może Ci się i trafić Yuasa która padnie po 2 latach. A nad Vartą nie myślisz?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
26-11-2014, 20:41
O Varcie czytałem i jest sporo też złych opini.No jak z tego co czytałem to zostaje albo Yuasa albo Moll. Ten i ten kosztują ok 280-300.
Jeszcze zobaczę bo mam gdzieś stary z viki tylko nie pamiętam nazwy.Zobaczę jutro jak się nazywa.Przyjechała na nim z Niemiec i 5 lat bez lipy odpalała i nie wiem czy był nowy czy nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-11-2014, 20:44
No to ja się liczę z wydatkiem ok 350-400 zł dla Audi, ale na razie nic nie grzebie i nie inwestuję bo nie wiadomo czy zostanie w moich rękach. Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-11-2014, 20:48
No pewnie ci mniej więcej tak wyjdzie.Ja muszę coś poszukać bo nie uśmiecha mi się latać z kablami.
26-11-2014, 21:22
To sobie kup Centre.Ja mam Centre w Clio od jakichś 4 lat i kręci aż miło.Nigdy nie było problemów z rozruchem.Zapłaciliśmy coś ponad 400 zł, jak dobrze pamiętam.
26-11-2014, 21:35
Właśnie o to chodzi jaką centre trafisz jedna tak jak tobie wytrzyma 4 lata bez lipy a kumpel kupił też centre miał około pół roku,gwarancje miał dobra ale jak zwykle za czeli się wymigiwać,że mało słabe ładowanie itp.A ładowanie dobre miał i wszystko git.Wiec chyba kupie albo Yuase albo Molla.
26-11-2014, 21:58
Jejku, daj że spokój.Ktoś Ci mówi, że jest coś naprawdę dobre, a ty zaraz piszesz, że koledze się zepsuło.To kolega zapewne nie użytkował odpowiednio, jak nie chcieli przyjąć na gwarancję.
Masz swoich faworytów, to nie rozumiem o co te wszystkie wywody, bo można pomyśleć, że to akcja propagandowa..., żeby ktoś myślał, że to naprawdę jest najlepsze, te Yuase i Molla.

A jak wymigiwali się przy gwarancji, że słabo ładowany był akumulator, to kolega zapewne albo nie miał do końca dobrego ładowania, albo źle dobrał akumulator.
26-11-2014, 22:11
He he co się tak prujesz mówię jak jest jak nie wierzysz to nie wierz.Zawsze jakieś pretensje o byle co.
Napisałem,że zależy na jaką trafisz,bo są różne opinie.

Ehhh... Język polski posiada wiele synonimów, to słowo na prawdę nie było tu potrzebne. Pilnuj się bo wg. regulaminu mógłbym to zakwalifikować pod warna, a nie chcę tego robić... /Mariusz.
26-11-2014, 22:17
Raz, to się nie pruje, odejdź ode mnie z tymi gimbusiarskimi tekstami, a po drugie pisze co o tym wszystkim sądzę.
Kup, przetestuj i mów.
26-11-2014, 22:30
Mówię ci właśnie sam z nim kupowałem dokładnie to była Centra plus 44Ah 400A. I pół roku pojeździł.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB