Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Off-Topic
24-09-2015, 11:44
RE: Off-Topic
Zna się ktoś trochę na LPG, głównie chodzi o zmianę przełącznika, czy z takiego mogę zmienić http://www.camperteam.pl/forum/files/gaz...06_129.jpg
na taki http://www.anddar.pl/foto/przelacznik1.jpg albo coś w tym stylu, aby diody pokazywały ile mam w baku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
24-09-2015, 11:50
Można to zrobić. Nie wiem czy jakiś elektryk/elektronik nie zrobi tego za grosze. Jednak zostaje sprawa przesyłu sugnału o zawartości butli;p Poszukaj w google, powinieneś znaleźć. Coś kiedyś też szukałem w tym temacie ale te wskażniki nie zawszę są dokłądne. Ja akurat miałem w miarę dokładny na sekwencji ale u kolegi już po pzejechaniu 50 Km (Butla 60 L) pokazywało rezerwe;p
24-09-2015, 13:35
No właśnie u mnie też pokazuje po przejechaniu gdzieś 50 w górę km rezerwę choć pełna butla (33l).
24-09-2015, 15:36
Do butli idą 2 przewody, jeden do wskaźnika gazu, drugi do cewki. Nie wiem jak sprawa wygląda z twoją instalacją, bo my cały zestaw nowy zakładamy ze STAGa i jest dokładny.
24-09-2015, 17:54
Ja mam bez sekwencji LPG chyba ten BRC czy jak on tam, ale podejrzewam, że jak mój przełącznik pokazuje, że jest gaz i nie ma to może się uda to podłączyć.
25-09-2015, 12:05
Ja też miałem staga sekwencje;p A BRC to firma , jeśli nie sekwencja to zapewne tej drugiej generacji LPG. W nich przeważnie te wskaźniki montowali;p
Najlepeij albo podobny temat sprawdzić w googlach albo na forach. Tam jest specy od takich rzeczy
27-09-2015, 20:46
Panowie odbiegnę całkowicie od innych tematów. Próbował ktoś z was Autohipnozy Regresyjnej ? Kolega mi o tym mówił i sam jestem ciekaw jak to wygląda. Wczoraj tak sobie przesłuchałem nagrania na YT i faktycznie dziwnie się czułem trochę. Dzisiaj spróbuję jeszcze raz dokładnie wg. jego wskazówek i może coś wyjdzie, lecz nie wydaje mi się żeby to była prawda.

27-09-2015, 21:13
20minut i nic dalej nie czułem. :/
27-09-2015, 21:16
Bo podobno do tego trzeba się konkretnie przygotować Smile.
29-09-2015, 14:05
To jest jak z wychodzeniem ciała. jesli w to wierzysz uda Ci się lecz pomieszcenie , nakrycie podczas snu musi spełniać warunki. Musisz ćwiczyć skupienie. Ćwiczenia czasem trwają np: pół roku. Nie którym wychodzi szybciej.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB