Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Z dniem 20.11.2019 forum zamknięte z powodu zakończenia działalności hostingu. Zostanie utworzona grupa na Facebooku, która będzie rzżeszała chętnych użytkowników. Przepraszamy za utrudnienia i liczymy, że zostaniecie z nami!

Odpowiedz 
Off-Topic
22-12-2016, 9:45
RE: Off-Topic
Avastin, też mam Aspire od 5 lat i nie narzekam. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
22-12-2016, 15:33
Jak chcesz lapka tylko do neta to weź tego Dell'a
http://www.x-kom.pl/p/336293-notebook-la...01000.html
lub tego tańszego z mniejszym SSD
http://www.x-kom.pl/p/336290-notebook-la...01000.html
Dell są właściwie niezniszczalne. Od nie dawana mam starego Della Latitude E6400 co ma jeszcze naklejkę z Vistą i nie jest mu absolutnie nic, nawet nie jest zniszczony. Ostatnio mój klient kupił podobnego Della do tego co ci pokazałem i jest bardzo zadowolony, konkretniej to kupił takiego http://www.x-kom.pl/p/292212-notebook-la...b-500.html Koniecznie chciał mieć podświetlaną klawiaturę to dla niego ten wybór był najlepszy.
EDIT
Z tego co mi wiadomo to Dell pozwala na przedłużenie gwarancji o dwa lata po zarejestrowaniu laptopa na ich stronie, wtedy w sumie masz 5 lat gwarancji.

Ako, ja tam zawsze ze znajomym pijemy jedną sprawdzoną miliony razy wódkę - Bolsa Big Grin Ewentualnie Krupnik.
27-12-2016, 16:12
Ej miśki, czy bylibyście zadowoleni dostając, załóżmy że po studiach, pracę z płacą w wysokości około 3300 (do ręki oczywiście) miesięcznie za etat, z możliwością dorobienia do 4100 bez przekraczania 200h miesięcznie? Zakładamy utrzymywanie się samemu
27-12-2016, 16:36
Zależy jaka praca, bo jeśli gdzieś w kopalni, albo w kamieniołomach z nałogowymi alkoholikami to nie xD, a jeśli coś normalniejszego to byłbym zadowolony, tylko nie wiem o ile jest drożej w Warszawie niż gdzie kol wiek indziej.
27-12-2016, 18:54
Nic z tych rzeczy, praca bardziej umysłowa jak fizyczna
27-12-2016, 19:52
U was też burzowo? Big Grin

27-12-2016, 21:52
U mnie wiało mocno i teraz pada bez wiatru Wink.
28-12-2016, 13:27
U mnie p***** jak w kieleckim hehe. Ważne, że śniegu nie ma. Teraz mam taką robotę, że śnieg i mróz to ostatnie czego bym chciał tej zimy Tongue
07-01-2017, 9:08
Chciałbym kupić używaną kierę. Wiem, że przeglądając kiedyś posty u Was parę osób pisało, że zakupiło używane logitecha. Teraz tego znaleźć nie mogę, ale mniejsza o to. Jak sprawa z działaniem takiej używki? Suma sumarum, mógłbym kupić nową, lecz okazyjnie mogę dorwać G25 ze stojakiem i temu moje pytanie.
08-01-2017, 18:05
G25 to trwałe kierownice, wiele osób w klubie ma/miało i na problemy z eksploatacją nikt nie narzekał. Sprawdź jedynie czy pedały działają poprawnie, co jakiś czas trzeba je rozebrać i przeczyścić. No i czy sama kiera nie chodzi zbyt głośno.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB