Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Nasze komputery.
28-09-2016, 19:29
RE: Nasze komputery.
Z XBOX poczekam bo kasy nie ma także dopiero cos na przyszły rok jakby było.
Miałem Radeona i właśnie wersję RC4 Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
29-09-2016, 7:49
Obstawiam, że problem w przypadku wersji CG tej gry, to fakt iż radeony nie obsługują physix i cuda. O ile pierwszą instrukcję do obliczania fizyki przejmuje procesor (ale tylko te mało skomplikowaną), o tyle technologa cuda nie została zaimplementowana do radeona. W przypadku Ati, można akcelerować cuda przez OpenCL, ale to już nie to samo. Ogólnie musiałbym to sprawdzić bo nie korzystam z tego od kilku lat, to zrobienie hybrydy. Główną kartą grafiki jest wtedy Radeon, a do wszelkich obliczeń physix i poprawnego działania cuda wykorzystuje się gefroca. Dziś teoretycznie nie potrzeba dodatkowych programów by to stworzyć. Nowe biblioteki od microsoftu (dx12) podobno wspierają takie "łączenie", ale ani tego nie testowałem, ani nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy to działa.

Żeby nie było, że post jest nie na temat. Sprzęty komputerowe, konsole, a nawet gry polecam Ci kupować nie w marketach, czy innych bzdetach typu agd-rtv, bo tam jedynie tracisz pieniądze, a zainteresuj się sklepami typu x-kom.pl. Do kupna gier też zerknij na takie platformy jak g2a.com. Ja sam kupując gry zaoszczędzam kupę pieniędzy. O sprzęcie już nie wspomnę.
29-09-2016, 20:17
X-kom.pl? Proszę Cię....
29-09-2016, 21:07
X-KOM ma dobre ceny jeśli coś przeceniają, poza tym jest drogi, zawsze można znaleźć taniej ale też płacisz za support.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-09-2016, 9:35
(29-09-2016 20:17 )Cycu napisał(a):  X-kom.pl? Proszę Cię....

Przerabiałem wiele sklepów ze sprzętem. Czy składając go dla kogoś, czy dla siebie. X-kom nigdy nie robił problemów z gwarancją, ze zwrotem i et cetera. Jeśli przeglądasz fora tematyczne o komputerach, to można zwrócić uwagę na jeden sklep "morele.net". Fajna alternatywa, pamiętając, że taki zestaw to nie tylko myszka, którą kupisz za 15 zł w najbliższym sklepie. Ma wystarczyć na dłuższy czas. Dolicz okresowe promocje na wybrany asortyment, a wyjdzie na to, że w każdym sklepie cenowo może być podobnie. Ciekawe ceny ma też Esc.pl.
30-09-2016, 16:38
Ja zawsze składałem komputery w Gral.pl i nigdy nie miałem problemu z ich serwisem.
02-10-2016, 16:18
O to mój sprzęt, na którym przeszedłem GTA V, co może wydawać się nie możliwe :v
C2D E8200 @3,36ghz Stockowe napięcie z boxowym chłodzeniem
8800gts 512mb referent :>
4gb ddr2 :>
i jakis tani chieftec 400w :>
Zestaw złożony za grosze, a coś da się nawet uruchomić :v
02-10-2016, 17:03
Ja też przeszedłem GTA V na swoim kompie 3 razy, i też nie mam ciekawej specyfikacji, GTA się postarało przy optymalizacji.
03-10-2016, 21:05
Długo to optymalizowali. xD
To akurat nie jest jakaś tragedia, w szkole na i5 4440, grafika zintegrowana i 4 GB ramu też bez problemu się grało.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-10-2016, 13:31
GTA IV też krótko nie optymalizowali Tongue
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB