Witamy na RWN!
Nick: Hasło:

Odpowiedz 
Nasze komputery.
26-08-2014, 9:04
RE: Nasze komputery.
A jaka różnica w cenie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
26-08-2014, 12:37
Dam wam jeszcze ten do sprawdzenia Smile
olx.pl/oferta/mocarny-komputer-intel-42-40ghz-3-gb-ram-hdd-500gb-8800gts-CID99-ID65GQn.html
26-08-2014, 13:28
Ta klasyfikacja podobna do mojego kompa, karta graficzna jakby miała więcej pamięci to tez wygląda jak mój stary GTS 250. Do 32 bitowego systemu jest jak najbardziej ok ten komputer, jedynie co mi w nim nie pasuje to mała obudowa, pewnie kiepsko w niej z wentylacją, robiłem komputer w podobnej obudowie i raczej nie polecam... Jak w obudowie panowały duże temp to licz się że ta karta graficzna może powodować problemy, pasta przegrzana na radiatorze, wysokie temperatury, spadki FPSów, czy w Racerze np wywala Cię po kilku minutach na CG.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-08-2014, 14:33
To obudowę by się zmieniło. Smile
26-08-2014, 14:39
(26-08-2014 9:04 )Lizak napisał(a):  A jaka różnica w cenie?

W UPC płacone było około 140 zł za Internet , telewizja , telefon stacjonarny.Teraz jest umowa w Plusie w pakiecie SmartDom (internet LTE , telewizja + multiroom, telefon komórkowy) i jest opłata około 105 zł w czym 50 zł to doładowanie telefonu komórkowego.
26-08-2014, 14:42
Znajomy ma LTE od Cyfrowego Polsatu, do tego telefon w Mixie i TV też od CP, ma limit bodajże 30 GB i nawet mu to działa ale pingi ma okrooopne...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-08-2014, 15:07
Ja mam LTE z Cyfrowego Polsatu z telewizją dostałem +10GB internetu gratis i -10% rabatu i płace 39.99 miesiecznie
26-08-2014, 15:56
Te, no właśnie! Miałem się spytać na jakiej zasadzie działa ten lte?
26-08-2014, 16:43
Miałem na test od Cyfrowego Polsatu masakra. W grę nie dało się pograć żadną tak duże opóźnienie.

ExTazer ty masz ten Power LTE ?
Sam zastanawiam się nad czymś takim bo można wybrać sobie że po pozbyciu się pakietu można utrzymywać równie dobrą prędkość.
26-08-2014, 16:49
(26-08-2014 16:43 )Kamil napisał(a):  Miałem na test od Cyfrowego Polsatu masakra. W grę nie dało się pograć żadną tak duże opóźnienie.

ExTazer ty masz ten Power LTE ?
Sam zastanawiam się nad czymś takim bo można wybrać sobie że po pozbyciu się pakietu można utrzymywać równie dobrą prędkość.

Chyba tak , niby jest to 30gb ale jest to bez limitu danych i prędkości chyba (tak mówił typek w plusie) .Tylko teraz mam bardzo brzydką pogodę i mam 20 mb/s :/
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB