Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Regulamin i zasady konkursu "Screenshot Miesiąca"
29-11-2014, 9:41
Regulamin i zasady konkursu "Screenshot Miesiąca"
Witam,
konkurs "Screenshot miesiąca" będzie organizowany co miesiąc. Zgłoszenia są przyjmowane w temacie "Screenshot miesiąca - edycja [miesiąc]". Głosujemy poprzez kliknięcie "Lubię to". Za wygraną w danej edycji jest przewidziana nagroda w wysokości
4 000 eR. 12 screenshotów które zwyciężą w edycjach dla danego miesiąca będą brały udział w "Screenshocie roku". Zwycięzca otrzyma w ramach nagrody 40 000 eR.

Regulamin:
1. Konkurs trwa od 1 dnia danego miesiąca do ostatniego. Zwycięzca zostanie ogłoszony 1 dnia następnego miesiąca.
2. Jeden użytkownik ma prawo zgłosić tylko jeden screenshot, bez możliwości późniejszej zmiany.
3. Zespół RWN zastrzega sobie prawo do przetwarzania screenshotu.
4. Konkurs "Screenshot roku" będzie organizowany równolegle do konkursu "Screenshot miesiąca - edycja grudzień" - tutaj głosowanie będzie odbywać się poprzez ankietę.
5. Screenshot, który zgłaszasz musi być twojego autorstwa. Dopuszczamy niewielką obróbkę, aczkolwiek ty musisz być autorem screenshota.
6. Jeden screenshot może brać udział tylko w jednej edycji.

Wszelkie uwagi, propozycje, pytania prosimy o zgłaszanie w tym temacie lub do mnie na PW.

Zapraszamy do udziału w konkursie!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
[-] The following 2 users Lubie to! Mariusz's post:
Huciorek (11-29-2014), Czekinek (06-08-2015)
29-11-2014, 16:37
RE: Regulamin i zasady konkursu "Screenshot Miesiąca"
Ja proponuję jeszcze jeden punkt, który by brzmiał mniej więcej tak.

*. Każdy z osób głosujących ma tylko jedną szansę na oddanie głosu, jeżeli więc zagłosuje on na jedno zdjęcie, nie ma prawa oddać głosu na kolejne zdjęcie w tej edycji "Screenshot Miesiąca".

Chodzi o to, żeby wybierać zdjęcia z głową, ponieważ jak wszyscy klikną Like, na wszystkie zdjęcia, to robi się wtedy młyn i będą się trafiały dogrywki, które też zajmują sporo czasu.Będzie wtedy czas określony na dodanie zdjęć, oraz będzie kilka dni na głosowanie i podliczenie głosów.

Więc proponuję wybierać z głową.

Szaki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-11-2014, 16:40
Mam również pomysł na to, że osoba, która postawi na daną fotkę, obstawia ją.
Gdy zdjęcie wygra, uczestnik wygrywa symboliczną kwotę.Wink
29-11-2014, 16:44
Będzie trochę problematyczne coś takiego.Trzeba by było stworzyć konto i musiałaby sie osoba zjmować wypłacaniem i przyjmowaniem, zapisywaniem przelewów.
29-11-2014, 17:04
Czy ja wiem. Według mnie Lucas, twój pomysł śmierdzi trochę hazardem Tongue
29-11-2014, 17:07
Myślałem nad typ Piotrek, ale forum nie jest duże, do tego czynnie biorących udział w życiu forum użytkowników też nie ma wielu dlatego taki zapis mi nie pasuje. Do tego skrypt like działa nie do końca dobrze bo nie można odlajkować. Zobaczymy po pierwszej edycji jak to będzie działało i może wtedy będziemy wprowadzali jakieś zmiany.

Lucas to obstawianie raczej nie wypali, nagrody i tak będę fundował ze swojego konta, do tego nie wiem jak miałoby wyglądać to obstawianie, w innym temacie? I na kogo konto to obstawienie by szło? Trzeba byłoby zrobić inne konto, przelać tam jakiś wkład i tym wkładem dysponować, do tego zgłoszenia do konkursu trwają cały miesiąc i pewnie znalazłaby się grupa cwaniaczków która obstawiałaby fotkę chwilę przed zakończeniem konkursu. Nie uważasz że byłoby to bezsensowne?
[-] The following 1 user Polubienia Mariusz's post:
HohenZollern (02-16-2017)
29-11-2014, 17:14
No w sumie..Tongue
29-11-2014, 19:50
Jak obstawiać, to obstawiać jedno, a nie kilka na raz.To jest lepsze, niż to, że ktoś nie będzie się mógł zdecydować, to zaznaczy 5 zdjęć na raz i radźcie sobie wtedy sami.Trzeba wybierać z odrobiną logiki.
29-11-2014, 19:52
No tak, ale jeśli ktoś na początku obstawi zdjęcie X, a potem będzie chciał zdjęcie Y, bo ktoś je później dodał i potem będzie żałował?
Przez pierwsze konkursy moim zdaniem lepiej by było zrobić opcje, że każdy może na każde, potem jak się przyjmie można zrobić, że każdy może na jedno Wink.
29-11-2014, 19:54
To pisałem.Czas będzie na wstawianie zdjęć, a potem czas na lajkowanie i podliczanie głosów.
Czytanie ze zrozumieniem.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB