Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Odpowiedz 
Zdjęcia z innych gier
15-05-2014, 23:21
RE: Zdjęcia aut z innych gier komputerowych
Nie pasi jej. Big Grin Dobrze, że tak nie zostaje. Tongue Pokazuj Ty więcej zdjęć jakiś, bo podobają mi się te fury. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lubię to! Odpowiedz cytując ten post
16-05-2014, 23:28
Mówisz masz :cool:

[Obrazek: 14014478367_6f6be82973_c.jpg]

[Obrazek: 14221216703_daec4e85a9_c.jpg]

[Obrazek: 14177953866_cf15c3e6b5_c.jpg]

[Obrazek: 14200993794_201e543672_c.jpg]

[Obrazek: 14177931546_7bb6a9d941_c.jpg]

[Obrazek: 14221226873_ffe8d123d4_c.jpg]

[Obrazek: 14198568642_21da446442_c.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-05-2014, 23:59
Blacka czemu ty się do Racera nie przenosisz? Zostałbyś nowym guru. Tongue
17-05-2014, 0:32
Nie ma to tamto, wygląda zajebiście. Big Grin
17-05-2014, 0:35
Mi się podoba z zewnątrz, ale strasznie smutno w środku, aluminiowe listwy by tam siadły Smile
17-05-2014, 7:15
Blacka, jakbyś chciał możemy Ci pomóc z ekipą i byś miał takie e46 do racera Wink. Tylko kwestia czy chcesz Tongue
17-05-2014, 9:22
Dziękuję za miłe komentarze :blush:. Myślałem o tym, żeby się przenieść do Racer'a, ale poległem na zmianie sterowania i dałem sobie z nim spokój. Byłoby mi niezmiernie miło, gdyby ktoś wytłumaczył mi jaką wersje ściągnąć, które modyfikacje dadzą mi taką grafikę, przy której GTA San Andreas się schowa i o co chodzi z tym CG. Gdybym miał dobrą podstawę gry, ze wszystkimi pożądanymi przeze mnie modyfikacjami, które cieszą oko, to na pewno zajął bym się konwertowaniem E46.
17-05-2014, 9:26
Wszystko zależy od ustawień, tu nie ma żadnych ENB czy czegoś takiego. Jak masz mocnego kompa to wystarczy że ustawisz grafikę na maksymalne ustawienia i naprawdę może wyglądać nieźle Smile
17-05-2014, 9:28
Sam racer grafikę ma lepsza gdy masz dobrą kartę graficzną. Jak chcesz to podbij na pw to po tłumaczę ci. Smile
17-05-2014, 9:52
Więc tak, Racer wyszedł w 2 wersjach;
Non-CG i CG, jako że jest to gra która cały czas się rozwija to w wersji CG dochodzą nowe funkcje. Wersja Non-Cg już nie jest wspierana ani modernizowana, więc jest raczej przeznaczona dla osób które mają słabszy komputer. Wersja CG opiera grę na shaderach CG, CG jest językiem programowania opracowanym przez Nvidie dlatego też na Radeonach są na przykład poszarpane cienie. CG zmienia sposoby wyświetlania tekstur, dzięki czemu daje Ci to lepszą grafikę. Co do wersji próbuj na RC4, jest w DL, wydaje mi się najlepsza, dużo osób jej używa ale w miarę poznawania racera możesz eksperymentować z RC 6, RC7 czy RC8, ale np RC8 na moim Radeonie nie wyświetla się poprawnie bo wydaje mi się że tam stosowana jest pełen CG a wcześniej rozwiązania hybrydowe.
Tak jak pisałem, większość grafiki w Racerze zależy od tego jakie masz zastosowane shadery, czyli wpisy w pliku *.shd który edytujesz notatnikiem, w którym materiałom z pliku Zmodelera przypisujesz konkretną teskturę oraz sposób jak ma być ona wyświetlana, czyli np. reflect, standard, czy bump. Jest to troszkę pracochłonne, ale np jesteś dzięki temu uzyskać lakier z drobinkami metalicu cz inne bajery. Wszystko ogarniesz w miarę grania i kombinowania. Pobierz sobie na początek z forumowego DL Racera, Polish Roads od Szytmona i jakieś auto i tak pokombinuj coś. W razie czego chętnie Ci pomożemy. Big Grin
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB