Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Z dniem 20.11.2019 forum zamknięte z powodu zakończenia działalności hostingu. Zostanie utworzona grupa na Facebooku, która będzie rzżeszała chętnych użytkowników. Przepraszamy za utrudnienia i liczymy, że zostaniecie z nami!

Diesel musi dymić
16-01-2015, 18:17
Diesel musi dymić
Witam, chciałem zapytać czy wie ktoś może jak zrobić symulacje dymu z wydechu? chodzi mi o diesla, bo wiem ze można przy odcięciu wpisując w car .ini ognie zrobić, i czy da się też czarny dym ? Jeżeli ktoś umie coś takiego to proszę o pomoc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-01-2015, 19:00
RE: Diesel musi dymić
Była bodajże osoba, która próbowała to rozkminić i chyba dalej to robi, ale z tego co wiem, to ciężko było by zrobić, żeby ten dym leciał ciągle, przy np. naciśnięciu gazu. Działało by to jak ten ogień od odcinki, czyli plunęło by tym dymem i nic więcej.
16-01-2015, 19:15
Aaa rozumiem, lecz mozna wpisać od jakich obrotów będzie ogień więc wydaje Mi się że jest to realne i do zrobienia. A za ognie odpowiada jakaś tekstura czy tylko w car.ini sie pisze? Może z tekstura coś trzeba zrobić, i kto próbował jeśli można wiedzieć?
16-01-2015, 19:51
Lipnie to rozkminiaja. To trzeba przez views zrobić, wykorzystujac var na spalanie coś na zasadzie licznika elektronicznego.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-01-2015, 22:20
Na RaceDepartment był skrypt na wytworzenie dymu. Wystarczy przerobić skrypt Tongue
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-01-2015, 10:12
Właśnie.Wystarczy przerobić skrypt.Ciekawe kto go przerobi.Żeby skrypt zrobić to trzeba się znać na tym dobrze.
17-01-2015, 10:37
Będę próbował, a jest ktoś chętny do kogo mogę się zwrócić o pomoc gdybym coś nie wiedział? Gdyby komuś wyszło to później można zrobić np. poradnik na forum o tym

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB