Witamy na RWN!
Nick: Hasło:
Ogłoszenie
Zostały wprowadzone zmiany w regulaminie. Dodany został punkt numer 9 w regulaminie shoutboxa ("Shoutbox to nie dział pomoc. Wszystkie tego typu wpisy będą karane"). Prosimy o zapoznanie się i respektowanie nowej zasady.

Dopisanie sekcji w skrypcie na drzwi itd. EDIT:Kolejny problem
22-03-2015, 14:16
Dopisanie sekcji w skrypcie na drzwi itd. EDIT:Kolejny problem
Witam!!

Otóż chciałbym dopisać do skryptu na drzwi kolejne rzeczy. Mam już obecnie wszystko wykorzystane ze skryptu ( Drzwi, maska i klapa ) a chciałbym mieć możliwość zrobienia jeszcze np. otwieranego wlewu paliwa.

Kiedyś próbowałem już to zrobić i próba skończyła się fiaskiem...

Może ktoś z Was uporał się już z tym problemem ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-03-2015, 14:43
RE: Dopisanie sekcji w skrypcie na drzwi itd.
Uporałem się. Skopuj skrypt, rsx i rcx nawij inaczej np: Drzwi.rsx i Drzwi.rcx skopiuj i daj im nazwy drzwi1.rsx i drzwi1.rcx. Później w skrypcie nieużywane funkcje przypisz na nieużywane generici np 99 dla maski itp. Na końcu przypisz inne klawisze do funkcji które będziesz używał żeby Ci się nie powtarzało w dwóch skryptach i powinno działać. Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
[-] The following 1 user Polubienia Mariusz's post:
Seboo107 (03-22-2015)
23-03-2015, 14:54
RE: Dopisanie sekcji w skrypcie na drzwi itd.
A wiesz jak może zrobić żeby jeden model był pod dwa skrypty ?? Chodzi mi o to żeby jeden element podnosił się i opuszczał. Wiem jak zrobić to we właściwościach, ale jak na razie udało mi się ogarnąć tylko, żeby działał w jedną stronę...
26-03-2015, 20:24
RE: Dopisanie sekcji w skrypcie na drzwi itd. EDIT:Kolejny problem
Albo zastosujesz dwa osobne modele albo z punktami w obu skryptach wpiszesz inne położenia. Chyba że coś źle zrozumiałem. Na co chcesz taki skrypt?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-03-2015, 22:43
RE: Dopisanie sekcji w skrypcie na drzwi itd. EDIT:Kolejny problem
Na przełącznik od kierunków.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

© Marcin Werstak, RWN - Racer Według Nas. Powered by MyBB